Putnu barotavu darbnīca Lendžos (svētdiena)

Datums
02
Oct 2022
Laiks
11.00–14.00
Vieta:

Lendžu pagasta estrāde, Rēzeknes novads

Dalies:
Apraksts

Kad? Svētdien, 2.oktobrī
Kur? Lendžu pagasta estrāde, Rēzeknes novads (LKS: 715658, 276638)
Cikos? Plkst. 11.00–14.00
Mērķauditorija: aicināts ir ikviens, īpaši ģimenes ar bērniem un tēvu prasmīgajām rokām!

Mazliet pat smeldzīgi, nolūkojoties kā baros pulcējas un klaigā dzērves! Tas signalizē par gājputnu dabisko aicinājumu doties uz savām ziemošanas vietām, bet mums, cilvēkiem, par ziemas tuvošanos! Bet, kā zināms, ne visi putni rudenī aizceļo! Citi putni pārziemo tepat, pie mums, Latvijā. Un par godu šiem uzticamajiem draugiem, 2.oktobrī Lendžu pagasta estrādē būs iespēja piedalīties putnu barotavu darbnīcā!

Pasākuma dalībniekiem būs tas prieks ne tikai izgatavot pašiem savu putnu barotavu, bet arī uzzināt, kuri no putniem tad ir visbiežākie viesi barotavās, ar ko tos vislabāk barot, lai tiem nenodarītu pāri.

Pateicoties Lendžu pagasta pārvaldes atbalstam, darbnīcas dalībniekiem būs iespēja savu izgatavoto putnu barotavu paturēt sev! Klausīsimes izzinošus rudens putnu stāstus, spēlēsim spēles un aktīvi darbosimies.

Ja iespējams, ņem līdzi āmuru, kā arī ģērbjamies atbilstoši laikapstākļiem!

Pēc cītīga darba, rosoties ap putnu barotavām, ikviens dalībnieks būs aicināts sasildīties, baudot siltu, uz ugunskura vārītu zupu!

Dalība pasākumā bez maksas.

Pasākumu organizē: Latvijas Ornitoloģijas biedrības biedres Elīna Gaveiko un Renāte Kaupuža, Lendžu pagasta jaunatnes lietu speciāliste Daina Žogota ar Lendžu pagasta pārvaldes atbalstu.
Jautājumu gadījumā zvanīt: 26614913 (E.Gaveiko)