LOB Zemgales-Sēlijas putnu grupas veidošanās vakars

Datums
02
Oct 2020
Laiks
19:00
Vieta:

Jauniešu māja “Kur Mani Nes”, Kurmenes skola

Dalies:
Apraksts

Ieskandinot Eiropas putnu vērošanas dienas 2020, aicinām Zemgales un Sēlijas putnu interesentus uz Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) Zemgales-Sēlijas putnu grupas veidošanās vakaru Jauniešu mājā “Kur Mani Nes” (Kurmenes skolā). LOB pārstāvis un tagad arī kurmenietis Agnis Bušs pastāstīs par Zemgales-Sēlijas putnu grupas ieceri, dalīsimies ar savu pieredzi un kalsim plānus turpmākajai darbībai. Tam visam paralēli silti dzērieni un uzkodas, kā arī kāda filma.

LOB vietējās putnu grupas darbojas dažādās Latvijas vietās un apvieno LOB biedrus un citus interesentus aktivitātēm attiecīgajā reģionā – gan kopības veicināšanai, gan putnu iepazīšanai, gan arī praktiskām darbībām putnu labā. Lai kļūtu par LOB biedru un kādas vietējās grupas dalībnieku, nav obligāti jāpazīst putni – mācīsimies tos kopā! Pašlaik LOB vietējās putnu grupas darbojas Litenē (Gulbenes apkārtnē), Cēsu apkārtnē, Madonas un Lubāna mitrāja apkārtnē, Rīgas apkārtnē, Jūrmalas un Jelgavas apkārtnē, kā arī Kurzemē. Savukārt Zemgales-Sēlijas putnu grupas potenciāls ir LOB biedri un interesenti Bauskā, Iecavā, Vecumniekos, Bārbelē, Birzgalē, Vallē, Kurmenē, Ērberģē, Neretā, Viesītē, Rubeņos un citur. Par vēlmi darboties putnu grupā vai jautājumu gadījumā rakstīt uz e-pastu agnis@putnidaba.lv.

 

Pasākumi Kurmenē 2020. gada rudenī notiek visu oktobra pirmās nedēļas nogales laikā:

Pasākumi notiek Kurmenes pagastā un apkārtnē. Aicinām piedalīties atsevišķos pasākumos vai arī apmeklēt visus programmas pasākumus. Iespējama nakšņošana Jauniešu mājā “Kur Mani Nes” Kurmenes skolas ēkā.

Organizē Jauniešu māja “Kur Mani Nes”, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, biedrība Kalna Svētību kopiena, Kurmenes Katoļu draudze, sociālais uzņēmums “Viesmīlības projekti”, Dabas Aizsardzības pārvalde.

*Dalība – bez maksas un par ziedojumiem Jauniešu mājas “Kur Mani Nes” attīstībai.
**Koncerti – ziedojums Jauniešu mājas izveidei.
Svilpavnieku meistarklase – dalības maksa par materiāliem, 5 EUR;
Nakšņošana un ēdināšana – iepriekš jārezervē pa tālr. 29342266.
Maksa par nakšņošanu (tēja, kafija, brokastis iekļautas) – 8 EUR (ar savu gultas veļu) vai 10 EUR (izmantojot Jauniešu mājas gultas veļu).
***Brokastis – 2 EUR (nakšņotājiem iekļautas cenā), Pusdienas, vakariņas – 3 EUR.